Realizace jímek na dešťovou vodu o užitném objemu 3m3

Jímky na dešťovou vodu byly vyrobeny dle projektu zákazníka o objemu 3m3 v kruhovém provedení. Nádrže na dešťovou vodu byly usazeny do zelené plochy, tudíž bylo zvolené samonosné provedení (na pozemku nebyly spodní vody). Jímky byly usazeny na betonovou desku a poté obsypány zeminou. Realizace v okresu Brno-venkov pro 2 rodinné domy.

Realizace retenční jímky o objemu 36m3 pro výstavbu bytového komplexu.

Realizace retenční jímky o objemu 36m3 v okrese Louny pro bytový komplex. Jímka sloužila k retenci dešťových vod ze střech objektů. Retenční jímka byla vyrobena dle projektu investora, retenční jímka byla v provedení k obetonování o rozměrech 6000x2500x2500mm. Retenční jímka byla vybavena hliníkovým žebříkem a revizním otvorem o průměru 800mm.

Výroba vodoměrných šachet pro obec Mnichovice

Realizace 10ks vodoměrných šachet o průměru 1200mm a výšce 1200mm pro obec Mnichovice. Vodoměrné šachty byly v samonosném provedení. Vodoměrná šachta byla osazena průchodky na vodu DN32 a plastovými stupačkami. Doprava po celé ČR ZDARMA platí i při objednání vodoměrných šachet.

Realizace plastového septiku pro rodinný dům 3-5 trvale žijích osob.

Výroba plastového tříkomorového septiku v obci u Třebíče. Plastový septik byl usazen v těsné blízkosti rodinného domu, septik byl konstrukčně řešen jako septik tříkomorový k obetonování. Rozměry musely být přizpůsobeny daným podmínkám. Bilogický septik k rodinému domu byl o rozměrech 2700mmx1500mmx1500mm + revizní otvor hranatého provední o výšce 700mm. Plastový septik byl na požadavek zákazníka vybaven armovacím drátem 8mm, pro zlepšení vlastonstí betonu.

Dodávka plastové jímky o objemu 10m3 a čistírny odpadních vod pro 2-5 osob.

Výroba a dodání plastové jímky o objemu 10m3 a čovky pro rodinný dům. Zákazník využívá přečištěnou vodu a jímá jí do jímky o objemu 10m3 kvůli úspoře vody především určená na zálivku zahrady. Přečištěná voda je vhodná k zalívání zahrady. Jímka a čistírna odpadních vod byla v provedení k obsypání zeminou. Při koupi jímky společně se čistírnou odpadních vod je možné využít akční ceny na set!

Jímka, nádrž k obetonování o objemu 8m3

Realizace odpadní jímky o objemu 8m3 na akci výstavba výrobní haly v okrese Praha-východ. Jímka bude sloužit k akumulaci splaškových vod u komerčního objektu. Jímka kruhového tvaru určená k obetonování. Tento typ jímky byl zvolen především z důvodu uložení jímky do příjezdové cesty. Jímka je opatřena žebry (stěny i strop) pro provlečení amratury a následné betonáže pláště a víka plastové jímky. Rozměry jímky při objemu 8m3 jsou průměr 2650mm a výška 1500mm. Jímka byla opatřena nátokovým potrubím o průměru DN110.

Realizace jímky pro uložení technologie

Výroba plastové jímky pro uložení technologie. Jímka byla vyrobena v nadzemním provedení. Jímka volně stojící byla vyrobena z polypropylenu o síle 10mm. Jímka byla opatřena prostupy dle požadavků zákazníka. Jímka nadzemní byla dopravena ZDARMA na místo realizace okres Pardubice.

Výroba plastové samonosné jímky o objemu 6m3

Na základě objednávky zákazníka okres Plzeň jih byla vyrobena odpadní jímka k mobilheimu. Požadavkém zákazníka byl objem 6m3 v provedení samonosném a kruhovém tvaru. Jímka byla osazena do zelené plochy. Pro jímku byla připravena jáma o rozměrech 2500x2500x1900 s připravenou betonovou deskou.

Realizace pískového filtru a septiku pro rodinný dům v okrese Děčín

Dle projektu zákazníka byl vyroben a dodán tříkomorový biologický septik a jako další stupeň dočištění zemní pískový filtr. Septik byl navržen pro 2-5 trvale žijích osob v rodinném domě. Konstrukčně byl septik řešen jako samonosný kruhový o užitném objemu 4m3.

Realizace nádrže (jímky) na dešťovou vodu o objemu 8m3

Výroba plastové jímky na dešťovou vodu o objemu 8m3 pro stavební firmu (okres Mladá Boleslav). Atypické provedení hranaté jímky dvouplášťového provedení. Hranatá jímka na dešťovou vodu byla usazana do míst s výskytem spodní vody (objekt se nachází v blízkosti rybníku). Užitková voda z jímky bude použita především na zálivku zahrady a dále jako užitková voda pro splachování WC. Rozměry dvouplášťové jímky na dešťovou vodu byly dle požadavků investora 2x2x2m. Příplatek za atypické provedení nebyl investorovi účtován, cena byla stejná jako kruhové provedení dvoplášťové jímky na dešťovou vodu.

Výroba plastového odlučovače tuku - lapolu

V měsícu únoru 2014 byl vyroben plastový odlučovač tuku - lapol pro hotel v okrese Benešov. Odlučovač tuku - lapol byl pro kapacitu 100 jídel denně. Požadavek investora byl, aby odlučovač tuku nemusel být uložen do země, ale byl volně stojící. Odlučvoač tuku - lapol byl umístěn v technické místnosti. Rozměry odlučovače tuku 1000x600x1000. V ceně zakázky bylo dodání lapáku na místo, včetně plastového poklopu. Odlučovač tuku byl vyroben z desek PP o síle 10mm!

Výroba plastových jímek pro umístění čerpadel pro tlakovou kanalizaci.

V měsíci 2/2014 bylo pro firmu v okrese České Budějovice vyrobeno 3ks plastových přečerpávacích jímek pro vystrojení čerpadlem. Jímky byly v samonosném provedení o rozměrech 1200x1500mm v kruhovém provedení. Plastové jímky byly vystojeny čerpadlem od firmy Sigma, včetně plováku a hlašení poruchy. Jímky pro tlakovou kanalizaci je možné objednat přímo od nás s vystrojením tedy dodávka včetně čerpadla, plováku, rozvaděče a signalizací poruchy.

Výroba plastové odpadní jímky o objemu 18m3 - hranatá dvouplášťová.

Realizace dvouplášťové jímky, místo usazení okres Pardubice. Odpadní jímka byla vyrobena dle požadavků zákazníka. Rozměry odpadní jímky plastové 6000mmx2500mmx1200mm. Výška byla upravena z důvodu silných spodních vod. Meziplášť plastové jímky byl opartřen armaturou. Dno jímky bylo opatřeno žebry - fixace dna. Jímka byla precizně vyžebrována, materiál PP. Jímka byla ZDARMA z Třebíče dopravena na místo určení!

Výroba kvalitní, levné plastové jímky o objemu 12m3

Jímka k obetonovánío objemu 12m3, sloužící jako bezodtoková jímka na odpadní vody byla vyrobena z kvalitního polypropylenu (PP) v kruhovém tvaru. Plastová jímka o rozměrech průměr 2750mm, výška 2000mm + revizní otvor o výšče 200mm, výška revizního otvoru se bude upravovat po srovnání terénu. Jímka je opatřena po obvdou žebry (o šířce 10cm), kterými byl provlečen armovací drát, pro lepší vlastnosti betonu. Armatura je dodána pouze na přání zákazníka. Místo realizace okres Znojmo. Kvalitní, levná plastová jímka bezodtoková objem 12m3.

Výroba plastového tříkomorového septik pro 3-5 osob o objemu 3,5m3 v dvouplášťovém provedení

Pro zákazníka z jižních Čech jsme vyrobili plastový septik do míst s výskytem spodní vody, objekt zákazníka byl v blízkosti rybníka, tudíž hladina spodní vody byla již v 70cm. Septik byl zhotoven v tříkomorovém provedení, dle požadavků zákazníka byl osazen přítokovým a odtokovým potrubím o průměru DN110. Meziplášť tříkomorového septik byl opatřen armaturo pro zlepšení vlastností betonu. Dno tříkomorového septiku bylo opatřeno žebry, zaručující fixaci proti vztalku spodní vody. Realizce tříkomorového septiku pro 3-5osob byla v měsící dubnu 2014.

Výroba a dodávka plastové odpadní jímky o objemu 40m3

Pro zákazníka jsem realizovali plastovou odpadní jímku o rozměrech 6000x2500x2500mm. Odpadní plastová jímka byla opatřena dvě revizními otvory o výšce 100cm. Plastová odpadní jímka byla vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Místo realizace byl plzeňský kraj. Plastová jímka slouží k akumulaci splaškových vod.

Součást odvodňovacího systému v Opavě

Svými plastovými výrobky jsme se podíleli na kompletaci odvodňovacího systému pro základní školu v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Opavě. Škola bojuje s vysokou hladinou spodních vod, a proto musí mít důkladně vyřešen odvod vod dešťových. V některých místech však je dešťová kanalizace školy pod úrovní místní obecní kanalizace. Proto škola potřebovala instalovat sedimentační jímku a za ni přečerpávací šachtu, které budou odvod dešťových vod zajišťovat. Šachta i jímka byly ve spodní části dvouplášťové s žebry proti spodní vodě, pravě kvůli její vysoké hladině.

 
Novinky
Zaváděcí ceny - šachty na vrt
28.07.2015 | Spustili jsme pro Vás také prodej šachet na vrtané studny, který do konce léta 2015 běží za akční ceny. Sleva na šachty platí do 30.9.2015
Zahájení prodeje za podzimní akční ceny!
16.10.2014 | Využijte naší aktuální slevové akce na vybrané jímky a septiky, která platí pouze na podzim 2014! Možnost objednání za letošní akční ceny a dodání na jaře 2015. Doprava ...více >>
Nejprodávanější nádrž!
19.02.2014 | Nejprodávanější typem nádrže je samonosná jímka. Plastová samonosná jímka slouží k jímání odpadních případně dešťových vod. Jímka nebo-li žumpa najde své ...více >>

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.