přečerpávací jímka

Popis zařízení

Přečerpávací jímka (stanice) je vhodná k objektům, kde je v obci zbudovaná tlaková kanalizace. Přečerpávací jímku lze také použít k objektům, kde není možné se připojit na spádovou kanalizaci.

Konstrukce

Přečerpávací jímka je řešena jako vodotěsná plastová nádrž s přítokem a odtokem (průchodkou na výtlak).

Konstrukčně jsou přečerpávací jímky řešené jako samonosné k obsypu zeminou, k obetonování nebo jako dvouplášťové do míst s vysokou hladinou spodní vody.

Přečerpávací jímka samonosná– jednoduché osazení, není nutná betonáž pláště. Plášť septiku se obsypává zeminou. Technické parametry zde.

Přečerpávací jímka k obetonování – nízká pořizovací cena. Septik je vhodný do míst, kde jsou kladeny nároky na vyšší statické zatížení. Technické parametry zde.

Dvouplášťová přečerpávací jímka – vhodný do míst s výskytem spodních vod. Technické parametry zde.

Rozměry

Materiály

Přečerpávací jímka (čerpací jímka) je vyrobena z kvalitního plastu. Přečerpávací jímka je osazena nátokovým potrubím v provedení HT. Uvnitř jímky je umístěno čerpadlo (nejčastěji od výrobce Sigma). 

Provoz

Provoz přečerpávací stanice není příliš náročný, je nutné sledovat chod čerpadla.

Popis Funkce

Odpadní voda natéká spádem do přečerpávací jímky stanice, poté co odpadní voda nastoupá do určité úrovně, plovák sepne čerpadlo a to přes výtlačné potrubí přečerpává odpadní vody do kanalizace (nebo do jímky).

Rádi vám pomůžeme a poradíme s koupí a s usazením přečerpávací jímky.

 

Výhody
  • Kvalitní čerpadla od renomovaného výrobce
  • 100% vodotěsnost jímky
  • Nízké pořizovací náklady
  • Dlouhá životnost
 
Novinky
Zaváděcí ceny - šachty na vrt
28.07.2015 | Spustili jsme pro Vás také prodej šachet na vrtané studny, který do konce léta 2015 běží za akční ceny. Sleva na šachty platí do 30.9.2015
Zahájení prodeje za podzimní akční ceny!
16.10.2014 | Využijte naší aktuální slevové akce na vybrané jímky a septiky, která platí pouze na podzim 2014! Možnost objednání za letošní akční ceny a dodání na jaře 2015. Doprava ...více >>
Nejprodávanější nádrž!
19.02.2014 | Nejprodávanější typem nádrže je samonosná jímka. Plastová samonosná jímka slouží k jímání odpadních případně dešťových vod. Jímka nebo-li žumpa najde své ...více >>

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.